ORISDENT został założony przez nas 10 lat temu. Dzięki dwudziestoletniej praktyce w zawodzie i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji zgromadziliśmy duże doświadczenie, które przekazujemy Pacjentom w postaci świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy komfort, miłą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Traktujemy Pacjentów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Pracujemy zespołowo. Stale się kształcimy, doskonalimy nasze umiejętności i sprzęt, z którego korzystamy.

Dzięki szerokiej wiedzy  lekarzy i profesjonalizmowi asystentek jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe i indywidualne podejście do problemów naszych Pacjentów. Szanujemy czas leczących się u nas osób, więc umawiamy wizyty na konkretne godziny i jesteśmy punktualni. Zawsze udzielamy pomocy, gdy zjawi się cierpiąca osoba, nawet jeśli nie była ona wcześniej umówiona.

Posiadamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Otaczamy opieką stomatologiczną kobiety w ciąży. Zmieniamy nastawienie Małych Pacjentów do wizyt u dentysty. Zdajemy sobie sprawę, że zabiegi stomatologiczne są kojarzone ze stresem i niejednokrotnie z cierpieniem. Podchodzimy więc do naszych pacjentów ze zrozumieniem i cierpliwością. Właśnie dzięki temu udało nam się przez tyle lat zdobyć zaufanie wielu osób. W 2013 roku zostaliśmy uhonorowani ,,Laurem Pacjenta".

 Zapraszamy do odwiedzenia kliniki

 Agnieszka i Artur Kaczanowscy

 

Nasi lekarze:

lekarz dentysta Agnieszka Kaczanowska

Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1993 roku. Po skończeniu studiów pracowałam na Akademii Medycznej w Lublinie. Jestem specjalistą stomatologii ogólnej pierwszego stopnia. Napisana przeze mnie praca specjalizacyjna dotycząca stanów przednowotworowych w jamie ustnej została wyróżniona. Nieustannie podnoszę kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Moją pasją jest leczenie Pacjentów z użyciem mikroskopu.

 

lekarz dentysta Artur Kaczanowski

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1993 roku. Jestem specjalistą pierwszego stopnia z chirurgii stomatologicznej. Doskonaliłem swoje umiejętności i pogłębiałem wiedzę na Akademii Medycznej we Wrocławiu w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. uczestniczyłem i nadal uczestniczę w licznych kursach. Jedno ze szkoleń implantologicznych odbyłem w Paryżu. Przekonuję moich Pacjentów, że można mieć miłe wspomnienia po wizycie u stomatologa.

 

doktor nauk medycznych Beata Bielicka

Akademię Medyczną we Wrocławiu ukończyłam z wyróżnieniem w 2003 roku. Byłam asystentem w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji, gdzie prowadziłam zajęcia dydaktyczne oraz badania naukowe. Jestem autorem wielu publikacji z zakresu ortodoncji w literaturze krajowej i zagranicznej. Dyplom doktora nauk medycznych uzyskałam w 2009 roku broniąc rozprawy doktorskiej z dziedziny ortodoncji. Odbyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu leczenia ortodontycznego dzieci i dorosłych.

 

lekarz dentysta Bartosz Marczewski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2007 roku. już w czasie studiów aktywnie uczestniczyłem aktywnie w konferencjach naukowych. Moje prace były wyróżniane i nagradzane m.in.  zająłem 1 miejsce na XLV Polish And International Conference of Students and Junior Doctors 2007 oraz 2 i 3 miejsce na IX Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Akademii Medycznej 2004. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.